Osaavaa, laadukasta ja luotettavaa ravintolarakentamista jo vuodesta 1992

Ecutiimi Interiors

Ecutiimi Oy on täyden palvelun julkitilasisustaja.

   

Yhtiö on vuodesta 1992 alkaen toteuttanut ravintoloiden ja muiden julkitilojen sisustuksia eri puolille Suomea ja Venäjää. Vuosien saatossa olemme tarjonneet asiakkaillemme pitkäaikaisen kumppanuuden ja luotettavan toimituksen niin uusiin kuin uudistettaviin kohteisiin.  Toimiva yhteistyö asiakkaan, suunnittelijoiden ja alihankkijoidemme kanssa takaa viimeistellyn lopputuloksen.



 Johto / myynti



Niko Pekkonen

Toimitusjohtaja

+358 (0)44 025 2852
niko.pekkonen@ecutiimi.fi

Antti Miettunen

Myyntijohtaja

+358 (0)50 434 2144
antti.miettunen@ecutiimi.fi

Kimmo Rönkkö

Asiakkuuspäällikkö

+358 (0)40 773 8168
kimmo.ronkko@ecutiimi.fi

Mikko Turunen

Projektipäällikkö

+358 (0)40 518 0530
mikko.turunen@ecutiimi.fi

Pasi Pekkonen

Markkinointijohtaja

+358 (0)50 546 6940
pasi.pekkonen@ecutiimi.fi

Heidi Malkki

Projektisihteeri

+358 (0)50 572 3711
heidi.malkki@ecutiimi.fi

 

Erkki Huttunen

Myynti / ravintolakalusteet- ja laitteet

+358 (0)40 579 0761
erkki.huttunen@ravintolakaluste.fi

erkki.huttunen@ecutiimi.fi

   

Tuotanto



Jussi Muukkonen

Tuotantopäällikkö

+358 (0)40 065 9471
jussi.muukkonen@ecutiimi.fi

Marko Saine

Tuotantosuunnittelija

+358 (0)40 487 4577
marko.saine@ecutiimi.fi


Asennus



Pertti Kukkonen

Työmaanjohto, RKM

+358 (0)40 513 5757
pertti.kukkonen@ecutiimi.fi

Pasi Kärkkänen

Työmaavastaava, asennus

+358 (0)40 574 8000
pasi.karkkanen@ecutiimi.fi

Tatu Anttonen

Työmaavastaava, asennus

+358 (0)40 567 0994
tatu.anttonen@ecutiimi.fi

 
   

Laitteet



Niko Pekkonen

Myynti/ravintolalaitteet

+358 (0)44 025 2852
niko.pekkonen@ecutiimi.fi

Kimmo Rönkkö

Myynti/ravintolalaitteet

+358 (0)40 773 8168
kimmo.ronkko@ecutiimi.fi


 

Ota yhteyttä

Ota yhteyttä

Ota yhteyttä Ecutiimiimme ja toteutetaan Teille kokonaisuus joka palvelee juuri Teidän tarpeitanne ja tyyliänne!